Ангар 1000 м2. Призначення, ціни та типи зерносховищ

 

Склад на 1000 квадратних метрів є універсальною конструкцією, адже саме такі ангари стали популярними як у сільськогосподарському використанні, так і у виробничому. Причин для цього багато, проте ми зосередимо увагу на найголовніших та розглянемо найбільш популярні розміри складів і акцентуємо їх переваги.

 

Типи ангарів площею 1000 кв.м.

 

Для того, щоб зрозуміти який саме тип складу вам потрібен варто визначитись з його призначенням.

 

Якщо це склад під промислове виробництво, то найоптимальніший варіант це розмір 20х50 прямостінного типу. Такий ангар можливий як холодна споруда під складське приміщення або утеплене сендвіч панелями виробництво.

 

В прямостінному варіанті також є поширеним розмір 16х60, який використовується як зерносховище, склад чи утеплена споруда для станцій тех.обслуговування чи промислове виробництво.

 

Якщо ж говорити про каркасні арочні ангари, то найпоширенішими є розмір 18х60. Такий тип та розмір ангара зазвичай використовують під зерносховище, оскільки висота складу (9 метрів)дозволяє висипатись будь-якій машині, а монтаж опорної стінки дає можливість навантажувати зерно та сипати великою гіркою.

 

Переваги ангара 1000 м2

 

Як показує практика такий тип швидкомонтованих ангарів володіє наступними перевагами:

  • найвигідніша ціна за один квадратний метр

Як ми вже писали в статті про ангари 300 м2, чим менша площа складу, тим більша ціна за квадратний метр. Відповідно ціна ангара на 1000 кв.м. буде більш оптимальна за рахунок менших фіксованих витрат на 1 квадратний метр.

  • надійні будівельники

Ангар 1000 м2 та більше є доволі серйозною спорудою, за будівництво якої беруться тільки фірми з відповідним досвідом.

  • універсальність

Такі ангари використовуються в будь-якій сфері під різні потреби, як склад для виробництва, як зерносховище чи як промислова споруда.

 

Як обрати будівельників для зведення ангара 1000 м2?

 

Першим чинником у виборі фірми для будівництва ангара чи зерносховище є надійність, тому варто обирати підрядників у яких уже є схожі побудовані споруди.

Ми маємо подібні об`єкти майже по всій Україні, тому завжди рекомендуємо взяти контакти попередніх замовників, поспілкуватись з ними та особисто з`їздити оглянути об`єкт.

 

Також важливим у виборі будівельників є тривалість роботи компанії на ринку. Це можна визначити за кількістю наявних робіт, за активністю в соціальних мережах та за відгуками попередніх замовників.

 

Ми завжди раді допомогти вам з вибором ангара під ваші потреби та швидко прорахувати ціну під ваш розмір.