Ангар 300 кв.м.

Ангари з площею 300 квадратних метрів широко використовуються в усіх секторах дрібного та середнього бізнесу. Негабаритний розмір та площа дозволяє розміщувати такі ангари як на фермерському господарстві чи підприємстві, так і в межах великого міста. Ангари такого розміру часто використовуються як мобільні споруди або збірно-розбірні конструкції, для яких не потрібен спеціальний дозвіл на зведення.

Типи ангарів площею 300 кв.м.

Малі розміри ангарів не становлять проблем у виробництві та монтажі металоконструкцій. Вони надійно витримують всі погодні умови та навантаження. Збірно-розбірні ангари можуть бути легко демонтовані й перепродані окремо від земельної ділянки. Ангари площею триста квадратних метрів можуть бути реалізовані в будь-якому вигляді за допомогою сучасних технологій швидкомонтованих конструкцій. Найпопулярнішими варіантами на сьогоднішній день є прямостінні або арочні склади каркасного типу, або ангари з сендвіч панелей.

Стандартні варіанти невеликих ангарів

Не враховуючи технологію та тип, ангари з площею 300 квадратних метрів можуть мати різні розміри. Розглянемо найпопулярніші.

Ангар 10х30

Такі розміри ангара найчастіше використовуються для будівництва прямостінних ангарів з двоскатним або односкатним дахом. Це стандартна споруда, за потреби може бути утеплена, як склад чи промислове виробництво. Окрім таких варіантів, цей розмір часто використовується як гараж чи автосервіс. Якщо спроєктувати декілька воріт з бічної сторони можна створити окремі бокси для сервісних центрів, станцій тех.обслуговування чи майстерень.

 

Ангар 12х25

Ангари розміром 12 на 25 метрів часто будуються в обох варіантах, арочні та прямостінні спорудивикористовуються, як складські приміщення, виробничі цеха, або зерносховища. Проте до кожного запиту треба робити індивідуальну консультацію.

 

Ангар 15х20

Такі габарити ангарів зустрічають рідше за інші, використовуються найчастіше як склади чи зерносховища. Зазвичай при умові обмежених розмірів ділянки.

Яка ціна будівництва ангара 300 кв.м під ключ.

Вартість ангара 300 м2 залежить від таких факторів:

  • тип споруди
  • технологія монтажу
  • регіон
  • сніго/вітрові нагрузки
  • логістика
  •  інше

Вартість роботи має ключове значення, як під час виготовлення конструкцій, так і при встановленні. Оплата праці та розхідної частини будівельників може становити до 40% від вартості ангара. Окрім цього варто зауважити, що чим менша площа складу, тим більша ціна за квадратний метр. Низька ціна на будівництво можлива від 1000 м2 і більше. А маленькі ангари, такі як 300 кв.м. здебільшого дорожчі від середньої ціни на ринку. Це обумовлюється більшими витратами на 1 квадратний метр, тому що у загальну ціну ангара входять не тільки вартість матеріалів та заробітна плата, а і різні постійні фіксованізатрати, такі як доставка техніки для будівництва, логістика, паливо і тд. Ці чинники в кінцевому результаті підвищують вартість ангара, тому чим менша площа ангара, тим більший відсоток забирають на себе сталі затрати.

Як знайти будівельників з низькою ціною

Досить легко визначити середню ринкову ціну на будівництво ангарів під ключ, варто лиш порівняти пропозиції різних компаній. Так стане зрозуміло яка пропозиція буде ближча до вашого бюджету. Також важливо порівнювати не тільки ціну, а також і якість матеріалів та металоємкість конструкції.