Ангар – це будь-яке промислове приміщення, як правило, є швидкомонтованою будівлею з металевого каркасу та профільних листів.

У сучасному світі ангар з металу вважаються найбільш затребуваними.

 

Переваги швидкомонтованого ангара:

  • Універсальність.

Будівництво ангарів з металу не потребує особливих кліматичних умов, відповідно монтувати склади можна в будь-яку пору року.

  • Мобільність.

Оскільки склади з металоконструкцій мають невелику вагу та не мають серйозного фундаменту їх можна монтувати на будь-якій ділянці та переносити.

  • Швидкий монтаж.

Залежно від розмірів та виду будівництво ангара займає від 2 до 8 тижнів, тому такі споруди вважаються швидкомонтованими.

  • Багатопрофільність.

Такі ангари можна використовувати під будь-яке промислове чи складське приміщення.

 

Галузі застосування ангарів

 

  • Складські приміщення

Швидкомонтовані металоконструкції з металу дають змогу створювати в них відповідні умови для обладнання складських приміщень, у яких можуть перебувати як матеріали, товари, так і харчові продукти, за умови створення певних умов. З ангарів можна звести повноцінний логістичний чи розподільний центр.

  • Виробничі приміщення

Більшість із наявних видів виробництв можна зручно розмістити у швидкомонтованому ангаріхолодного або теплого типу. Частим запитом є будівництво під СТО чи цех, а також під виробництво комбікорму.

  • Приміщення для потреб сільського господарства

В Україні найчастіше ангари використовуються як зерносховище. Окрім зберігання сільськогосподарської продукції можна використовувати ангар як корівник, свинарник чи птахофабрика, тільки для цього приміщення повинно бути теплим та обладнане відповідними комунікаціями (каналізація, водопровід, вентиляції, опалення).

  • Стоянки автотранспорту

Ангар чи навіс чудове місце для стоянки автомобільного транспорту чи спец. техніки. Часто на практиці будуються навіси з трьома обшитими стінами.

  • Об'єкти торгівлі

На сьогодні, практично всі розважально-торгові центри, супермаркети, розподільчі центри розміщуються у швидкомонтованих ангарах.

  • Побутові цілі

Утеплений ангар часто слугує як спортзал чи підсобне приміщення, в той час ангар холодного типу - як гараж чи склад для зберігання.

 

Звісно, це не весь список сфер використання такого типу споруд, але потрібно зазначити, що перед будівництвом, варто визначатись та обговорити з будівельниками ваші цілі по експлуатації ангара. Наприклад, для СТО чи автосервісу потрібна споруда з утепленням та декількома заїздами (можливо розділення на “бокси”), а будівництво ангара для зберігання сільськогосподарської продукції включає вентиляцію повітря.

 

Все це можна обговорити зі спеціалістом та прорахувати найбільш оптимальну ціну за якісну споруду.